KOSÍK penzion Tvrdonice

Vítězství na Vinum Juvenale 2012

Titulek podsránky

Velkým úspěchem  pro vinařství skončilo první představení mladých vín v r. 2012- Vinum Juvenale 2012 , které proběhlo ve dnech 22.-23.2.2012 v Orea hotelu Voroněž Brno.

Když jsme v roce 2011 přebírali 12 ocenění ze představená vína, byl to mimořádný úspěch.V letošním roce se sešlo na této výstavě 900 vzorků od vinařů z ČR ale i Slovenska, aby představili vína ročníku 2011. A i v tomto roce zaznamenalo naše vinařství obrovský úspěch- Naše vína Veltlínské červené ranné zemské, Rulandské bílé pozdní sběr, Sauvignon pozdní sběr, Aurelius pozdní sběr, Frankovka pozdní sběr a Zweigeltrebe pozdní sběr se staly vítězi kategorií jednotlivých odrůd do 12 g zbytkového cukru a vína odrůd Ryzlink vlašský pozdní sběr, Ryzlink rýnský pozdní sběr, tramín červený výběr z hroznů, Cuvée VZ+TČ pozdní sběr, Modrý Portugal zemské víno a Cabernet Moravia zemské víno obdržely Zlaté medaile v kategoricích do 12 g zbytkového cukru.

Největších úspěchem byla ale Cena hejtmana Jihomoravského kraje ze nejlepší kolekci vín .

Vína budou postupně uváděna do prodeje a zákazníci budou mít možnost je postupně ochutnávat sami.Ocenění za nejlepší kolekci vín