KOSÍK penzion Tvrdonice

Služby penzionu

Titulek podsránky

Snídaně

Nabízíme snídaně i pro neubytované hosty. Více informací na tel. 777 674 172.

Restaurace

V rámci penzionu je k dispozici vinárna s venkovním posezením, která je otevřena i pro neubytované hosty (aktuální otevírací doba na fb stránkách nebo na tel. 777 674 172). V nabídce naleznete nealkoholické, alkoholické nápoje, vína vlastní produkce, studenou kuchyni, ...

Posezení ve sklípku

V penzionu je pro hosty připraven klasický kvelbený sklep s kapacitou až 25 osob, kde je možno uspořádat firemní večírky, párty či oslavy. V případě chladného počasí zatopíme ve stylových kachlových kamnech. Pro hosty jsme schopni připravit jakoukoliv formu občerstvení- od studeného bufetu až po teplá menu dle přání.

Vše je nutno si domluvit předem na tel. 777 674 172

Degustace

V rámci objednávky provádíme řízené degustace vín pro veřejnost (min. počet osob 8) - doba trvání cca 1,5 hodiny, ochutnávka  vín bílých a červených, převážně přívlastkových s odborným výkladem nejenom o vínech ale i obecně o hodnocení či jejich třídění. Součástí degustace je i prohlídka vinařství s výkladem o technologii zpracování hroznů a výroby vína.

V letní sezóně nabízíme řízenou degustaci vín, včetně prohlídky vinařství, pro neubytované hosty, jak jednotlivce, tak skupiny. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás na tel. čísle 777 674 172.

Oslavy

V naší vinárně s kapacitou až 30 osob připravujeme pro hosty různá menu v rámci oslav narozenin, firemních večírků, trachty, setkání, srazy spolužáků apod. Každá akce je individuálně plánována dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit živou hudbu - hudebníka, duo či cimbálovou muziku dle přání hostů. Místnost je samozřejmě klimatizována a nekuřácká.

Venkovní terasa s kamny

Terasa s kapacitou až 60 osob navazuje na vinárnu a je celá zastřešená (celoroční využití). Na přání při oslavách jsme schopni na našem venkovním grilu připravit sele na rožni eventuálně jiné grilované dobroty.

Možnost konání firemních školení, večírků.

 

Aktuálně

26. 8 -

Šampion červených vín 2018- Vinař roku 2018

Víno Frankovka pozdní sběr získala prestižní cenu na soutěži Vinař roku 2018- stalo se šampionem červených vín !!!!!