KOSÍK penzion Tvrdonice

Služby penzionu

Titulek podsránky

Snídaně

Nabízíme snídaně i pro neubytované hosty. Více informací na tel. 777 674 172.

Restaurace

V rámci penzionu je k dispozici vinárna s venkovním posezením, která je otevřena i pro neubytované hosty (aktuální otevírací doba na fb stránkách nebo na tel. 777 674 172). V nabídce naleznete nealkoholické, alkoholické nápoje, vína vlastní produkce, studenou kuchyni, ...

Posezení ve sklípku

V penzionu je pro hosty připraven klasický kvelbený sklep s kapacitou až 25 osob, kde je možno uspořádat firemní večírky, párty či oslavy. V případě chladného počasí zatopíme ve stylových kachlových kamnech. Pro hosty jsme schopni připravit jakoukoliv formu občerstvení- od studeného bufetu až po teplá menu dle přání.

Vše je nutno si domluvit předem na tel. 777 674 172

Degustace

V rámci objednávky provádíme řízené degustace vín pro veřejnost (min. počet osob 8) - doba trvání cca 1,5 hodiny, ochutnávka  vín bílých a červených, převážně přívlastkových s odborným výkladem nejenom o vínech ale i obecně o hodnocení či jejich třídění. Součástí degustace je i prohlídka vinařství s výkladem o technologii zpracování hroznů a výroby vína.

Oslavy

V naší vinárně s kapacitou až 30 osob připravujeme pro hosty různá menu v rámci oslav narozenin, firemních večírků, trachty, setkání, srazy spolužáků apod. Každá akce je individuálně plánována dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit živou hudbu - hudebníka, duo či cimbálovou muziku dle přání hostů. Místnost je samozřejmě klimatizována a nekuřácká.

Venkovní terasa s kamny

Terasa s kapacitou až 60 osob navazuje na vinárnu a je celá zastřešená (celoroční využití). Na přání při oslavách jsem schopni na našem venkovním grilu připravit sele na rožni eventuálně jiné grilované dobroty.

Masáže

Možnost zajistit masáže, více informací na tel. 777 674 172

Možnost konání firemních školení, večírků.

 

Aktuálně

26. 8 -

Šampion červených vín 2018- Vinař roku 2018

Víno Frankovka pozdní sběr získala prestižní cenu na soutěži Vinař roku 2018- stalo se šampionem červených vín !!!!!